TurkAK AB-0235-P MYK Logo

bandANASAYFA » Kullanım Koşulları

Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi hizmet ve servislerine ilişkin sitede duyurulan bilgiler, isimler, görüntüler, fotoğrafların kullanım hakkı Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi‘ne aittir. Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi’nin temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülüğü yoktur. Bu sitede sağlanan bilgiler kişisel ihtiyaçları karşılamak amacıyla yazılmamıştır. Ziyaretçilerin bu sitede yer alan bilgileri kullanma hakkı yoktur.

 

Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi anlaşmalı olduğu kuruluşlar veya çalışanları herhangi bir hasar veya zarar ile ilgili her türlü sorumluluğu reddeder. Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi, bu sitenin kullanılmasından ve içindeki bilgilerden doğacak doğrudan, özel, dolaylı veya netice kabilinden doğan hasar veya zararlar ve tazminatlar dahil olmak üzere sorumlu tutulamaz. Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi sitenin kesintisiz veya hatasız olacağını garanti etmez. Düzeltmeler gerektikçe Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi yetkileri dahilinde yapılacaktır.

 

Bu sitedeki bilgilerin periyodik olarak güncellendiği öngörülemez. Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi herhangi bir ön bildirimde bulunmadan sitedeki bilgileri, koşulları, isimleri, görüntüleri, fotoğrafları, logo ve ikonları değiştirme ve geliştirme hakkını saklı tutar. İnternetin geniş kullanımı nedeniyle bu siteden alınan bilgilerin, koşulların, isimlerin, görüntülerin, fotoğrafların, logo ve ikonların üçüncü şahıslarca başka yerlerde kullanılması durumunda, Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi bu kullanımdan doğacak zorunluluk, sorumluluk, zarar ve tazminatlardan sorumlu tutulamaz.

 

Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi gerekli gördüğü bilgileri yasal mevzuat çerçevesinde bu web sitesinde listelemektedir. Düzgün ve uygun kullanımı sağlamak amacıyla çaba göstermesine rağmen Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi, hiç bir şekilde belirli bir proje için gösterilmiş fotoğrafın, logonun ya da bilginin doğruluğunu garanti etmez. Gerektiğinde Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi bir projesine ait fotoğraf ve görüntülerini, diğer sayfalarda da kullanma hakkını saklı tutar. Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi sayfasında sunulan projeler ve bilgiler, doğrudan Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi'ne ait olabildiği gibi, Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi'nin yasadan doğan hakları gereği kullanmakta olduğu referansları da kapsayabilir.

Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi, her türlü önlemi almasına rağmen sitedeki yazılımlarda virüs bulunmadığını garanti edemez ve herhangi bir nedenle sorumlu tutulamaz. Bu nedenle yüklediğiniz her türlü dosyayla ilgili gerekli önlemleri almak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu siteye giriş yapanlar Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi web sitesinin çalışmasına müdahale etmemeyi, bilgi ve materyalleri iletmemeyi, değiştirmemeyi, siteyi girişi ve kullanımını engellememeyi kabul eder.

Giriş yapan kişiler Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi internet sitesini ziyaret etmek veya kullanmakla bu koşullara bağlı olduğunu ve bu koşullara uyacağını açıkça kabul etmiş sayılır.

ADEN BELGELENDİRME

HIZLI MENÜ

KURUMSAL

BİZE ULAŞIN

2024 © Aden Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.